Sprzedaż keg

Świeże piwo z beczki ma smak najbardziej zbliżony do tego, który powstaje w browarze. Jest to napój w odpowiedniej temperaturze. Beczki do przechowywania piwa wykonane są ze stali nierdzewnej. Mogą być używane wielokrotnie. Najczęściej stosuje się kegi o pojemności 30 litrów.

Kegi pomagają utrzymać higienę instalacji, czystość szkła i odpowiedni proces serwowania piwa. Dopóki spełniają określone wymogi i nie są uszkodzone, mogą służyć wielokrotnie. W sytuacji, gdy stają się niezdatne do ponownego wykorzystania, najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie ich do punktu skupu skrzynek po piwie lub keg.

Skupujemy i odnawiamy oraz sprzedajemy pełnowartościowe beczki do piwa. W ofercie mamy profesjonalne kegi, które są podstawą sprawnego działania każdego baru lub pubu. Dbamy o wysoką jakość sprzedawanych produktów. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną i logistyczną. Sprzedawane przez nas beczki do piwa dostępne są w różnych rozmiarach oraz w zestawach z fittingiem dowolnego typu. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Jesteśmy autoryzowanym punktem skupu i sprzedaży beczek do piwa. Wszystkie kegi, które sprzedajemy, spełniają wymagane normy. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy w stanie pozyskać nietypowe beczki, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki kompleksowej współpracy z nami otrzymasz dobrze zorganizowaną logistykę w obrocie materiałami opakowaniowymi. Z naszej oferty chętnie korzystają firmy, które uzupełniają odkupione produkty nowymi wyrobami. Ekologiczne podejście do konsumpcji jest w ostatnim czasie niezwykle popularne, co pozwala na przyciągnięcie do swojej oferty nowych, świadomych klientów.