Skup butelek

Oddawanie zwrotnych butelek do sklepów jest bardzo kłopotliwe. Ekspedientki najczęściej żądają paragonu, by upewnić się, że napoje zostały kupione w danym sklepie lub przyjmują je tylko na wymianę. Jeśli nie chcesz spotkać się z odmową lub musieć zawsze pamiętać o paragonie, oferta, którą przygotował nasz skup, jest dla Ciebie idealna. Przyjmujemy szkło po piwie, nie wymagając od Ciebie paragonu.

Skup – dlaczego warto skorzystać z oferty?


Minęły już czasy, gdy zwracanie butelek źle się kojarzyło. Obecnie coraz większa część społeczeństwa dostrzega, że jest to pozytywne działanie, mające korzystny wpływ na środowisko i pozwalające zaoszczędzić pieniądze.

Jako skup przyjmujemy wszystkie zwrotne butelki szklane po piwie, niezależnie od tego, jakiej marki był napój. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami prywatnymi, zapewniając bardzo dogodne stawki. Dzięki naszej ofercie sprzedaż opakowań zwrotnych jest łatwa, jak nigdy dotąd. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Ekologiczne rozwiązanie

Szkło jest materiałem szeroko stosowanym w produkcji przedmiotów codziennego użytku oraz szklanych opakowań żywności. Obecnie butelki szklane preferuje coraz większa liczba konsumentów. Szkło jest materiałem jednorodnym i obojętnym, dzięki czemu nie zachodzi żadna reakcja między butelką a produktem znajdującym się w niej. Można poddać je recyklingowi i przywrócić do cyklu produkcyjnego jako nowy produkt opakowaniowy. Jest to niewątpliwie zaleta dla środowiska oraz oszczędność surowca i energii.

Skup butelek to nie tylko wartości ekologiczne. Oddając do niego butelki, można za nie otrzymać pieniądze. To sposób na odzyskanie części wartości takich produktów, który zasili budżet. Oferujemy możliwość odebrania większych ilości produktów od klienta, dzięki czemu oszczędzisz także na kosztach transportu.

Nie wszystkie sklepy skupują szklane butelki, dlatego zapraszamy do współpracy z nami. Zapewniamy korzystne ceny oraz fachową i miłą obsługę. Oddając do skupu surowce szklane, można mieć pewność ich najlepszego wykorzystania, zgodnie z troską o środowisko naturalne. Działamy na rynku od wielu lat. Recykling szkła to dobry sposób na ochronę środowiska poprzez oszczędzanie miejsca składowania, zmniejszania kosztów energii oraz popytu na materiały służące do produkcji. Szkło z odzysku stosowane jest przy produkcji kolejnych pojemników szklanych jako materiał budowlany lub ścierny. Proces utylizacji jest łatwy. Oddając więc butelki do skupu, każdy mieszkaniec naszej planety chroni zarówno ją, jak i swój portfel.

Jeśli chcesz poznać dokładne ceny skupowanych przez nas produktów, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy aktualne stawki w zależności od typu wyrobu i jego stanu. Do naszej firmy trafiają bowiem zarówno niemal niezniszczone egzemplarze, jak i te wymagające przeprowadzenia drobnych prac serwisowych.