Skup skrzynek

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Jako skup skrzynek po butelkach przyjmujemy różnego rodzaju opakowania zwrotne. Niezależnie od tego, w jakim są kolorze oraz jakie logo znajduje się na ich powierzchni.

Plastikowe skrzynki to bardzo poręczne rozwiązanie, które pozwala na wygodny transport oraz magazynowanie butelek. Gdy jednak napoje zostaną wypite lub wyprzedane, opakowanie nie ma już zastosowania. Warto sprzedać sprzedać je do skupu.

W odróżnieniu od sklepów, które chcą się upewnić, ze dany produkt był kupiony u nich, nie wymagamy paragonu, ani faktury. Przyjmujemy opakowania wszystkich marek, również w większych ilościach. Oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy, a proponowana przez nas cena jest do indywidualnego ustalenia. Sprzedaż opakowań zwrotnych, takich jak skrzynki, to bardzo ważna kwestia. Jest to nie tylko sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także działanie pożyteczne dla środowiska. Sprzedane dla nas produkty zostaną ponownie wykorzystane.