Skup keg

Czym są kegi?

To beczki, zwykle wykonane ze stali odpornej na rdzę. Ich przeznaczeniem jest magazynowanie płynów, w szczególności piwa i innych napojów. Są powszechnie wykorzystywane w przemyśle spożywczym jako metoda sprawdzona, niezawodna i bezpieczna. Jeżeli udajemy się w sobotni wieczór do pubu i zamawiamy tzw. "piwo z beczki", to beczką tą jest właśnie pojemnik, który mamy na myśli. Dzięki temu rozwiązaniu płyny magazynowane pozostają świeże i utrzymują długi czas przydatności do spożycia. Poza tym zapewniona zostaje wygoda i komfort dysponowania gromadzonych cieczy.

Jak działa nasz skup keg?

Nie od dziś, bo od roku 2001, prowadzimy naszą działalność. Opanowaliśmy ją w stopniu perfekcyjnym. Możemy zatem zaproponować lepsze ceny i pełen pakiet usług związanych z dostawą i odbiorem. Postępujemy rzetelnie: nasze ceny są niezwykle atrakcyjne i nie ma takiej beczki keg, którą nie bylibyśmy zainteresowani. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zawiązaliśmy partnerstwo z podmiotami bardzo dużymi i niewielkimi. Sprawiamy, że wszystkie etapy skupu przebiegają łatwo i gładko.

Skup beczek po piwie

Beczki do piwa mogą być używane wielokrotnie, pod warunkiem że ich stan techniczny jest odpowiedni. Kegi, które są już zniszczone, stają się bezużyteczne. W tym momencie należy je przekazać do naszego punktu odbioru. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. W zamian za zwrot w naszym skupie beczek po piwie otrzymuje się środki pieniężne.

Dobrze zorganizowana i właściwa logistyka w obrocie materiałami opakowaniowymi, takimi jak kegi, może przynieść duże oszczędności. Mamy własny magazyn, w którym składujemy beczki do piwa, poddawane w dalszym etapie recyklingowi. Polega on na usunięciu rdzy i zabrudzeń. Dzięki temu beczka po piwie zyskuje nowe życie, nie odbiegając jakościowo od standardów, które cechują nowe kegi. Dopóki spełnia wymogi i nie jest w żaden sposób pozaginana lub pokrzywiona, to można ją nadal użytkować.

Jesteśmy autoryzowanym punktem skupu i sprzedaży keg. Zapraszamy do współpracy w zakresie gospodarki opakowaniowej. Prowadzimy skup beczek zużytych, które poddajemy recyklingowi. Dzięki temu wprowadzamy do obrotu produkty pełnowartościowe. Działamy na rynku od wielu lat, więc doskonale znamy beczki do piwa, ich technologię produkcji oraz możliwości naprawy lub recyklingu. Po usunięciu wgnieceń lub zarysowań, wymianie uszczelek lub naprawie fittingów sprzedajemy w pełni sprawne kegi, które mogą posłużyć przez kolejne lata. Świadczymy więc kompleksowe usługi skupu, naprawy lub sprzedaży.