Na jakich warunkach oddawane są skrzynki po piwie?

Piwo w klasycznym wydaniu to bursztynowy napój alkoholowy o charakterystycznym, gorzkawym smaku. Według danych z wolnej encyklopedii to na świecie trzeci pod względem popularności napój po wodzie i herbacie. Klienci indywidualni w sklepach kupują najczęściej piwo w butelkach, bo to się po prostu opłaca, przy czym w barach i restauracjach chętnie wybieramy też piwo z kegów. Na jakich warunkach oddawane są skrzynki po piwie?

Współpraca z firmami i klientami indywidualnymi w skupie skrzynek po butelkach

Polska należy do czołówki państw będących największymi producentami piwa na świecie, jeśli chodzi o objętości. Nasz kraj jest też na jednym z pierwszych miejsc na światowej liście rocznego spożycia piwa w głowę na litrach. Obrót piwem w skrzynkach i skup skrzynek po piwie jest najbardziej płynny przy stałej współpracy, przy czym zaznaczamy, że naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm – hurtowni, sklepów detalicznych, lokali gastronomicznych – ale też do klientów indywidualnych.

Klarowna gwarancja współpracy ze skupem butelek, skrzynek po butelkach i kegów

Warunki współpracy ze skupem ustalamy indywidualnie, dlatego też nie prezentujemy cennika, za to przedstawiamy klarownie, co możemy zagwarantować. Skupujemy każde ilości butelek, skrzynek po piwach i kegów w wygodnej formie: nie trzeba dostarczać faktur i paragonów. Oferujemy płatność gotówką za skupowane butelki, plastikowe skrzynki i beczki. Skup ma zasięg ogólnokrajowy, swoim klientom proponujemy własny transport. Ustalamy dogodny termin odbioru. Możemy nawiązać współpracę z cyklicznymi odbiorami zgodnie z preferencjami klienta. Trwała współpraca jest zawsze bardziej opłacalna i wygodna. Wybierając operowanie szklanymi butelkami, skrzynkami wielokrotnego użytku i beczkami, dbamy przy tym o nasze środowisko.