Ile można zarobić w punkcie skupującym tzw. kegi?

Kegi wykonane są ze stali nierdzewnej wykazującej wysoką odporność na rdzę. Są one powszechnie wykorzystywane w przemyśle spożywczym i można w nich magazynować nie tylko piwo, ale i wiele innych napojów. Jest to rozwiązanie sprawdzone, bezpieczne i pozwalające na utrzymanie świeżości i przydatności do spożycia. Jednak kegi, które są już mocno zniszczone, nie nadają się do dalszego użytkowania. Co można wówczas z nimi zrobić?

Skorzystaj z usług skupu kegów

Kegi mogą być stosunkowo długo i wielokrotnie używane, jednak warunkiem jest ich odpowiedni stan techniczny. Wszelkie zniszczenia mogą sprawić, że beczka nie spełni prawidłowo swoich funkcji. Jednak ze względu na fakt, że są one wykonane z dobrej jakości stali nadającej się do przetworzenia, kegi warto przekazać do skupu. To najrozsądniejsze rozwiązanie z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze, dzięki temu nie generujesz niepotrzebnych odpadów, a beczki po piwie mogą być oddane do recyklingu. Po drugie, możesz na tym zarobić.

Co wpływa na cenę kegów w skupie?

Ceny za zniszczone beczki po piwie bywają różne. Niemniej korzystając z usług naszego skupu kegów możesz mieć pewność naprawdę atrakcyjnego zarobku. Naszą działalność prowadzimy już kilkadziesiąt lat i przez ten czas udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku. Dzięki temu możemy zaproponować klientom lepsze ceny, a także szeroki pakiet usług, w tym m.in. dostawę i odbiór. Jesteśmy w stanie odebrać praktycznie każdą beczkę po piwie, bez względu na jej stan.

Ostateczna cena zależy m.in. od stanu kegów. Jeśli beczka nadaje się do naprawy, robimy to! Usuwamy wgniecenia i zarysowania, wymieniamy uszczelki, naprawiamy fittingi itd. Dzięki temu wprowadzamy do obrotu produkty pełnowartościowe. Beczki nienadające się do naprawy poddawane są recyklingowi.