Gdzie sprzedać tzw. kegi?

Kegi to beczki ze stali nierdzewnej, które mogą służyć do przechowywania pod ciśnieniem różnych cieczy, przy czym najczęściej kojarzymy je z przechowywaniem piwa. To z kegów barman nalewa piwa do szklanego kufla. Wielu miłośników bursztynowego napoju z pewnością pomyślało sobie nie raz, że sympatycznie byłoby mieć w swoim domu właśnie swój mały barek z kegiem. Tylko co zrobić później z taką beczką? Czy zakup piwa w kegu się opłaca?

Bez obaw! – Keg można sprzedać w skupie

Chyba żaden właściciel baru lub restauracji, właściciel lokalu gastronomicznego nie ma obaw przed sprzedażą piwa ze stalowej beczki. Nie będzie się zastanawiał, czy jednak nie lepiej pozostać przy samych piwach w butelkach, bo to dla niego oczywiste. Nie jeden klient woli piwo z beczki, nie jeden też wybierze takie, bo będzie wolał zapłacić za „lane piwo” mniej niż za butelkowane.

Obawy przed kegami mają raczej klienci prywatni, którzy chcieliby na przykład postawić sobie barek w domu, czy w altanie na działce; którzy chcieliby zorganizować jakąś imprezę z piwem w kegach, np. z okazji letnich dożynek, czy lokalnej uroczystości.

Co zrobić z takimi kegami później? – Rozwiewamy wątpliwości: sprzedać do dobrego skupu kegów.

Dobry skup kegów, czyli jaki?

Dobry skup beczek keg to naszym zdaniem taki, który obsłuży każdego klienta. Dobry skup kegów odbierze beczki nie tylko od właścicieli lokali gastronomicznych, od restauracji, barów, pubów itd., od hurtowni i sklepów detalicznych, ale też od osób prywatnych. Klienci prywatni, indywidualni, zdecydowanie rzadziej korzystają z tego typu usług, więc dlaczego właściwie mielibyśmy ich nie obsłużyć? Klientom-firmom dobry skup może oczywiście zaoferować trwałą współpracę i na przykład cykliczne odbiory lub indywidualne ustalanie dogodnego terminu odbioru. Klientów prywatnych może przyciągnąć płatność gotówką. Wszystkich klientów, niezależnie od rodzaju współpracy, na pewno przekonają korzystne ceny skupu. Pracownicy dobrego i doświadczonego skupu wiedzą, jak przyciągnąć do siebie klientów!